DĖMESIO! Pasikeitė varžybų data ir vieta – varžybos vyks spalio 24 d. Elektrėnų ledo arenoje.

“Kaunas Ice Autumn Cup 2020” DALYVIAI

Atnaujinta spalio 23 d. 16:00

Pre-Chicks C Mergaitės
1.    ANDZIULYTĖ Eleonora Baltų ainiai LTU
2.    GARASTAITĖ Katalėja  Baltų ainiai LTU
3.    SOLDATOVA Valerija Baltų ainiai LTU
Chicks C Mergaitės
1.    GINTARAITĖ Ugnė ESSC-Svaja LTU
2.    KARPIČIŪTĖ Meida ESSC-Svaja LTU
3.    KRYŽANAUSKAITĖ Saulė Tvizlas LTU
4.    MALINAUSKAITĖ Vesta  ESSC-Svaja LTU
5.    OŽALAITĖ Gustė Čiuožiu.lt LTU
6.    RISNOVSKAJA Darija  Ledo magija LTU
7.    ŠALIŪTĖ Kamilė Baltų ainiai LTU
8.    ULINAUSKAITĖ Marija Baltų ainiai LTU
9.    VILIMAVIČIŪTĖ Agata Baltų ainiai LTU
Pre-Chicks B Mergaitės
1.    PETKEVIČIŪTĖ Lauryna Baltų ainiai LTU
Chicks B Mergaitės
1.    DIDONYTĖ Agnietė Baltų ainiai LTU
2.    GORNOSTAEVA Sofja Sidabrinė pačiūža LTU
3.    GRIGAITĖ Gabija Sidabrinė pačiūža LTU
4.    MAČIULYTĖ Emilija Speigas LTU
5.    TAMKEVIČIŪTĖ Medeina Baltų ainiai LTU
Chicks B Berniukai
1.    ŠIPČIN Kim Speigas LTU
Cubs B Mergaitės
1.    BALČYTYTĖ Evelina Baltų ainiai LTU
2.    BALKEVIČIŪTĖ Jorilė VšĮ Amici Art LTU
3.    ČIŽOVA Alisa Tvizlas LTU
4.    DZIANISAU Kristina  Baltų ainiai LTU
5.    KELMAITĖ Eliza Baltų ainiai LTU
6.    KOSMAKOVA Veronika Speigas LTU
7.    LAŽAUNINKAITĖ Patricija Baltų ainiai LTU
8.    MILIAUSKAITĖ Rusnė Baltų ainiai LTU
9.    PRŪSAITĖ Urtė-Isabel ESSC-Svaja LTU
10.  PULAUSKAITĖ Deimantė ESSC-Svaja LTU
11.  RUPŠYTĖ Tėja Šiauliai LTU
12.  VAICIUKEVIČIŪTĖ Salomėja ESSC-Svaja LTU
13.  ZACHAŽEVSKA Lukrecija Gabrielė Ledo magija LTU
Springs B Mergaitės
1.    ARMONAITĖ Andrėja Baltų ainiai LTU
2.    BALČIKONYTĖ Alisa Speigas LTU
3.    BERNOTAVIČIŪTĖ Neda Baltų ainiai LTU
4.    KAČINSKAITĖ Aistė ESSC-Svaja LTU
5.    TRIPONAITĖ Eglė ESSC-Svaja LTU
6.    VAICIUKEVIČIŪTĖ Emilija ESSC-Svaja LTU
7.    VALAIŠAITĖ Austėja ESSC-Svaja LTU
Chicks Axel Mergaitės
1.    MATONĖ Agata Baltų ainiai LTU
2.    ORDAITĖ Sofija Baltų ainiai LTU
3.    SOLDATOVA Amelija Baltų ainiai LTU
4.    TAMKEVIČIŪTĖ Danielė Baltų ainiai LTU
Chicks Axel Berniukai
1.    SAPRANAVIČIUS Emanuelis Baltų ainiai LTU
Chicks A Mergaitės
1.    AUŠKALNYTĖ Andrėja Baltų ainiai LTU
2.    LEVARAUSKAITĖ Izabelė  Čiuožiu.lt LTU
3.    LICHOVIDOVA Sofija Speigas LTU
Cubs A Mergaitės
1.    ANDZIULYTĖ Marija Baltų ainiai LTU
2.    DRAVNEL Elija Sidabrinė pačiūža LTU
3.    KONDRATĖ Miglė Baltų ainiai LTU
4.    LARČENKO Milena Sidabrinė pačiūža LTU
5.    NORVAIŠAITĖ Greta  Baltų ainiai LTU
6.    SLIŽAUSKAITĖ Adriana Ledo magija LTU
Basic Novice Mergaitės
1.    ASTAMONOVA Sofija Speigas LTU
2.    GRYBAITĖ Ieva Baltų ainiai LTU
3.    JUŠKAITĖ Gabrielė Sidabrinė pačiūža LTU
4.    KATKUTĖ Adelija ESSC-Svaja LTU
5.    KOMIČIŪTĖ Ema ESSC-Svaja LTU
6.    MAKAREVIČ Milita Ledo magija LTU
7.    SEMAŠKO Gabrielė Sidabrinė pačiūža LTU
Basic Novice Berniukai
1.    GRYBA Mantas Baltų ainiai LTU
Intermediate Novice Mergaitės
1.    JASAITYTĖ Meda  Baltų ainiai LTU
2.    KOSTIUČENKO Aleksandra Baltų ainiai LTU
3.    MICHALOVSKA Viktorija Baltų ainiai LTU
4.    SAVICKAITĖ Gustė Baltų ainiai LTU
5.    SLIŽAITĖ Emilija Ledo magija LTU
6.    ŠVENČIONYTĖ Emilija ESSC-Svaja LTU
Novice B Mergaitės
1.    JONYNAITĖ Meida Baltų ainiai LTU
Advanced Novice Mergaitės
1.    IVANOVAITĖ Agnė Baltų ainiai LTU
2.    KOVALOVA Yelyzaveta Tvizlas LTU
3.    MOROZOVA Ksenija Baltų ainiai LTU
4.    NARBUTAITĖ Mėta Barbora  Revolution LTU
5.    POCIŪTĖ Gabija Baltų ainiai LTU
Advanced Novice Berniukai
1.    KORABELNIK Daniel Tvizlas LTU
Junior Merginos
1.    GALDIKAITĖ Valerija  Revolution LTU
2.    KANEDA Selina  Revolution LTU
3.    REGINEVIČ Darja Baltų ainiai LTU
4.    STOŠKUTĖ Audra  Revolution LTU
Junior B Merginos
1.    ČUGUNOVAITĖ Greta Marija  ESSC LTU
2.    KARUŠEVA Valerija Speigas LTU
3.    KATKAUSKAITĖ Augustė Baltų ainiai LTU
4.    KIJANSKAITĖ Kamilė  ESSC LTU
Beginners Pre-Young Mergaitės
1.    MAŽEIKYTĖ Auksė  Speigas LTU
2.    RAULYNAITYTĖ Nikoletė  Tvizlas LTU
3.    SIMOVIČIŪTĖ Lėja  Baltų ainiai LTU
4.    UNDŽYTĖ Luka  Čiuožiu.lt LTU
Beginners Young Merginos
1.    BUDRYTĖ Urte Marija  Baltų ainiai LTU
2.    GRAŠYTĖ Ema  Ledo magija LTU
3.    JONUTĖ Gabrielė  Baltų ainiai LTU
4.    KIRKILĖ Greta  Sidabrinė pačiūža LTU
5.    MAKAROVA Elada  Ledo magija LTU
Adult Silver Merginos
1.    LABUTYTĖ-ATKOČAITIENĖ Inga  Axelis LTU